logo


MAJAD

Alustasime tegevust 2004. aastal uut laadi majatehase ehitusega Eestis, täpsemalt Vasalemmas. Projekt on suunatud Eesti turule ja on täiesti uus lahendus elamute ehituses Eestis. Idee autor ja koostööpartner on Soome ettevõte, kes omab pikaajalisi ehituslikke kogemusi ja on võitnud suure soosingu Soome klientide seas. Hetkel väljub Soome tehasest iga nädal üks maja ja majad on 2007.aastani välja müüdud.

Tehasest väljuv elamu on lõppviimistletud, mis tähendab, et on paigas nii põrandaliistud kui ka keris saunaruumis ja köök koos kappide ning tehnikaga. Maja koos vundamendiga paigaldatakse eelnevalt ettevalmistatud pinnasele. Nii saab võimalikuks see, et kui hommikul oli krundil ettevalmistatud maja koht, siis hilisõhtul võib juba istuda soojaks köetud saunas ja nautida mõnusat olemist pere ja sõprade ringis. Meie tehases valminud elamu on oma sõbraliku hinna poolest sobiv võimalus oma maja soetamiseks neile, kes on seni pidanud odavama hinna tõttu elama paneelelamu korteris. Elamispinna suurused jäävad 60 m² ja 139 m² vahemikku.

Ehitame puitkarkassil väikeehitisi sisetingimustes, kus hoone valmib vundamendist siseviimistluseni eriprojekti alusel, mis võimaldab maja tõstmist ja transportimist. Mugandame maja vastavalt kliendi vajadustele ja soovidele – kas koduks, maamajaks, suvemajaks või hoopis äripinnaks (kioskiks, kohvikuks, jne).

Välismõõtudelt on meie ehitised maksimaalselt 6 m laiad ja 13,5 m pikad, mis on tingitud majade erilaadsest transportimisest.

Maja sisetingimustes ehitamine tagab kõrge kvaliteedi, sest maja on erinevates ehitusetappides kaitstud ilmastikuoludest tulenevate niiskuskahjustuste või isegi vandalismi eest. Sisetingimustes ehitamine säästab ka aega, kuna ehitust ei sega ilmastikuolud: ei torm, vihm ega külmakraadid.

Majade tõstmine toimub spetsiaalse tõstesüsteemiga, tõstes maja treilerile ja hiljem treilerilt krundile.